تعرفه تبلیغات کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
دانلود رمان زیبای طلسم اشتباهی , موبایل و PDF


دانلود رمان برای کامپیوتر (نسخه PDF)
دانلود رمان برای موبایل (نسخه پرنیان)
دانلود رمان برای موبایل (نسخه کتابچه)
دانلود رمان برای موبایل اندروید و آیفون (نسخه ePUB)
دانلود رمان برای اندروید (نسخه APK)

قسمتی از متن رمان :

طــلــســـم اشـــتــبــاهـــی، حقیقتا در دنیای جادوگران کلمه ی مبارک و خوش آهنگی نیست که با شنیدنش لبخندی بسان جوانه ی لوبیاهای سفیدی که مادربزرگتان درون باغچه اش بین هزاران نوع سبزیجات و حبوبات می کارد، رشد کند! دقیقا بر عکس!طلسم اشتباهی، طلسم های نادرستی هستند که برای قرن ها موجب بدنامیِ خوش نام ترین جادوگران شده اند و همین بدنامی، سبب سست شدن و پوسیده شدن ریشه هایی می شود که حتی گاهی اوقات کیلومتر ها زمین را برای جای پا حفر کرده اند.
لابد انتظار دارید که مثل دایره المعارف ها، کلی از طلسم اشتباهی و سود و زیان هایش توضیح دهم!خیر!!داستان زندگی من، خودش شرح کاملی از طلسم اشتباهی بود…می توان گفت که زندگی من، بر پایه ی طلسم اشتباهی بنیان گذاری شده…
طلسم اشتباهی، بلایی بود که ناگهان، درست مثل یک معجزه ی الهی از آسمان روی سر من ظاهر شد!
طلسم را آن چنان اجرا کردم که پس از آن بتوانم به راحتی بلند کردن یک آبنبات چوبی از زمین، مقام ریاست مجمع را به دست آورم. اما تنها چیزی که نصیبم شد، باری روی دوشم، به سنگینی بلند کردن یک صخره از آن سنگ های هیمالیا بود.
و خب… هر جاه طلبی شکست خورده ای بهای معینی دارد. یکی از این جاه طلبی ها شما را به زمانی دور از زمانی که متولد شده اید می فرستد و دیگری شما را به مکانی که اجدادتان هرگز در آن زندگی نکرده اند و یک جاه طلبی «به اسم طلسم اشتباهی» هم وجود دارد که هردوی این بلایا را سرتان می آورد!
از نظرتان شاید تمام این چیزها –سفر در زمان و سرزمین های دور- هیجان انگیز به نظر برسند، اما زمانی که شما را در پیشگاه عمل بنشانند و قدرت وول خوردن در کاناپه های چرمی باکلاس را از شما بگیرند، تنها چیزی که به آن فکر خواهید کرد توبه ای شیرین است که شما را از تمام کلمات احمقانه ای که در مورد هیجان به کار برده اید، برهاند!
امممم…و همه اش این نیست! چیزی که خیال پردازی های شما را از تمام این ماجراها رابه هیولاهای سیاه رنگی که نصف شب در ِکمدتان را که مدت ها از روغن کاریش گذشته باز کرده و به سرعت یک عقاب به سمت تختتان می خزند و چنگال هایشان را برای دریدن تنتان بالا می بردند، تبدیل می کند، حقیقتی است که با صدایی شبیه زمزمه های وهم آلود فیلم ها جنایی به شما می گوید:«تو اولین فرد از نسل خودت هستی که طلسم اشتباهی در کارنامه ات ثبت شده.»و تنها کلماتی که برا ی توصیف چنین چیزی وجود دارند؛ ننگ آمیز و بی رحمانه هستند…
اما به اعتقاد من، همیشه می توان به نیمه ی پر لیوان هم، نگاهی عاقل اندر سفیه انداخت و پیروز شد!حتی با راه های بد و خبیثانه!
کاترین مورگان.۲۲ سپتامبر

 

 

منبع : نودهشتیا

کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام