تعرفه تبلیغات کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
خبر های جدید از پخش برنامه ماه عسل ۹۴ احسان علیخانی

پخش برنامه ماه عسل ۹۴ احسان علیخانی با تغییرات در ماه رمضان ۹۴ همانند سال های گذشته امسال نیز از ابتدای ماه مبارک رمضان ۹۴پخش خواهد شد .

 این برنامه هر روز از پنج شنبه 28 خرداد ماه ساعت 19 از شبکه سه پخش می شود.

مدیر شبکه سه سیما با اعلام تغییر در ساختار برنامه «ماه عسل» گفت: سریال «سرزمین کهن» یکی از سریالهای هفتگی شبکه سه در پاییز خواهد بود.

«سیدغلامرضا میرحسینی» درباره برنامه «ماه عسل» در ماه رمضان امسال گفت: این برنامه تلویزیونی پرمخاطب امسال قطعا تغییراتی را نسبت به سالهای گذشته خواهد داشت.

«ماه عسل ۹۴ » کن فیکون نمی شود

وی ادامه داد: البته باید تاکید کنم که این برنامه قطعا نسبت به سالهای گذشته تفاوت هایی دارد اما به این مفهوم نیست که کن فیکون شود. در این مدتی که ما در شبکه سه حضور داریم، در تلاشیم که برنامه های این شبکه در مسیر درست خود پیش روند و در حقیقت ساختار این برنامه عوض نمی شود.

مدیر شبکه سه سیما در پاسخ به این سوال که فضای برنامه ماه عسل شادتر خواهد شد؟ تصریح کرد: ما به مقوله شادتر شدن برنامه هم نگاه داریم و بی تفاوت نیستیم. در طی سالهای گذشته ماه عسل سنتی را گذاشته و آن این بوده که مخاطبین این فضا را از برنامه انتظار دارند.

وی افزود: تلاش ما این است که در سال جاری به سمت موضوع حرکت کنیم. موضوع محور باشیم و برنامه ماه عسل در راستای موضوع حرکت کرده و مهمانان را هم متناسب با موضوع به برنامه دعوت کند.

کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام