تعرفه تبلیغات کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
دانلود کلیپ سگ کشی در شیراز و تهران با تزریق اسید

در این فیلم تعداد زیادی قلاده سگ در شیراز و تهران با تزریق اسید و سم در بدنشان زجر کشیده و ناله کنان به کام مرگ کشیده می شوند که آن را برای دانلود قرار داده ایم.

اخیرا فیلمی از سگ کشی به وسیله ی تزریق سم در فضای مجازی متتشر شده که با تماشای آن دل هر انسانی به درد خواهد آمد.

در این فیلم تعداد زیادی قلاده سگ با تزریق سم در بدنشان زجر کشیده و ناله کنان به کام مرگ کشیده می شوند.

فتنی است بنابر ادعای منتشر کننده این فیلم که یکی از فعالان دفاع از حقوق حیوانات می باشد، این عمل توسط پیمانکاران شهرت صنعتی شیراز که در ازای تحویل لاشه هر قلاده سگ، ۱۵ هزار تومان دریافت می کنند صورت گرفته است.

اما فارق از درستی یا نادرستی کشتار سگ های ولگرد مشکوک به بیماری هاری، آیا نباید نظارتی بر روی نحوه ی معدوم کردن آنها صورت بگیرد؟ آیا ما برای حفظ امنیت خود مجاز به استفاده از هر روشی بر علیه حیوانات بی گناه هستیم؟ طوری که این حیوان برای دقایقی طولانی زجر کشیده و با سختی و مشقت جان بدهند؟

از سوی دیگر، روح الله خوشبخت مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری شیراز نیز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، ضمن ساختگی خواندن این کلیپ، تاکید می‌کند: شهرکهای صنعتی به هیچ وجه تحت نظارت شهرداری و یا سازمان پسماند نیستند و هر شهرک به طور مجزا توسط مدیر مربوطه اداره می شود.

اما این در حالی است که جعفر امیدی، مسئول دفتر شهردار شیراز ضمن اشاره به تماس‌های مکرر هموطنان معترض به این اقدام، تاکید می‌کند: شهرک صنعتی شیراز تحت نظارت شهرداری شیراز بوده و این کشتار بی‌رحمانه توسط شهرداری شیراز در حال پیگیری است.

سایت رمان 98 از انجمن حمایت از حیوانات و مراجع قضایی و مسئول در این رفتار غیر انسانی خواهشمند است با ورود به این مسئله و پیگیری، جلوی تکرار رفتار های نادرست و غیر انسانی را با حیوانات بگیرند.

دانلود

کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام