تعرفه تبلیغات کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
رمان افتان و خیزان رمان افتان و خیزان


فرمت رمان :فرمت رمان:pdf,apk,java,epub

download : دانلود رمان افتان و خیزان از نیلوفر لاری با فرمت pdf

download : دانلود رمان افتان و خیزان از نیلوفر لاری با فرمت apk

download : دانلود رمان افتان و خیزان از نیلوفر لاری با فرمت java

download : دانلود رمان افتان و خیزان از نیلوفر لاری با فرمت jad

download : دانلود رمان افتان و خیزان از نیلوفر لاری با فرمت java (پرنیان)

download : دانلود رمان افتان و خیزان از نیلوفر لاری با فرمت ePUB

 

 

 

رو به روی پدرش ایستاد و همراه با نگاهی حاکی از همدلی و دلواپسی گفت: «فکر نمی کردم این طور بشه، بابا! اگه می دونستم، هیچ وقت شمارو تشویق به انتقامجویی و تلافی نمی کردم! »
پدر همان طور که ساکت و مغموم با نگاهش نقطۀ مبهمی را می کاوید، بدون هیچ تکان خفیفی نفس عمیقی کشید. تلاش تمنا برای به حرف آوردن پدر تقریبا بی نتیجه بود. «بابا، حالا می خواین با وضعیت پیش اومده چی کار کنین؟ منظورم اینه که ... فکر نمی کنین طلبکارها بیش از این نمی تونن با ما مدارا کنن و همین روزهاس که ... »
تمنا حرفهایش را ناتمام باقی گذاشت. می شد ردپای نگرانی و ترس ناشی از افکار پریشان و مشوشی که در سرش چون گردباد مهیبی می پیچید، دنبال کرد و به یأس و ناامیدی عمیق قلبی اش پی برد. دستش را لای موهای آشفته و نامرتبش فرو کرد. (این روزها کمتر حوصلۀ این را داشت که جلوی آیینه بنشیند و به بزک کردن و آراستن خویش مشغول شود.) بعد که موهایش را از روی پیشانی صاف و بلندش به عقب راند، با خودش فکر کرد: انگار دیگه هیچ وقت دل و دماغ اینو پیدا نمی کنم که خودمو تو آیینه ببینم!
چیزی در قلبش درهم گره خورد و به قفسۀ سینه اش چسبید. خودش هم نمی دانست در آن لحظه، حسرت و دریغ و درد به جانش شعله می کشد و هر لحظه تا مغز استخوانش را می سوزاند. پدر بی آنکه علاقه ای به هم صحبتی با دخترش از خود نشان دهد، نگاه سرد و بی روحی به چهرۀ غمزده و رنگ پریدۀ او انداخت و با صدای زمخت و زنگداری گفت: «منو با خودم تنها بذار و انقدر مثل مگس زیر گوشم وزوز نکن ! »بعد سرش را به سمت مخالف او گرفت و به لبهایش حالتی حاکی از احساس خشم و ناراحتی بخشید.

 

 

کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام