تعرفه تبلیغات کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
دانلود رایگان رمان تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم به قلم سلست اینگ دانلود رایگان رمان تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم به قلم سلست اینگ

Download

نویسنده امریکایی سلست اینگ

*تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم* نخستین رمان سلست اینگ است که در 2014 به عنوان کتاب سال آمازون برگزیده شد و همچنین در رأس فهرست صد کتاب برتر گودریدز قرار گرفت.

در 3 می سال 1977، لیدیا لی، فرزند خانواده لی، گم میشود. بعد از چند روز جسدش را در حالی که در دریاچه شهرغرق شده مییابند. والدین لیدیا، جیمز و مارلین، از مرگ دخترشان مظرب و وحشت زده شده اند.

در زمانی که پلیس تحقیقاتی انجام میدهد، هر دوی والدین حقایقی را در مورد فرزندشان میفهمند. از جمله اینکه بر خلاف چیزی که فکر میکردند، دخترشان در مدرسه فرد محبوبی نبوده، و در واقع بیشتر شخصیتی گوشه گیر و حاشیه دار داشته، ضمن این که در درس ها هم چندان موفق نبوده است.

مرگ فرزند، جیمز و مارلین را برآن میدارد که بار دیگر زندگیشان را مرور کنند.

چیمز که فرزند مهاجران چینی بود، تمام زندگیاش را وقف این آرزو کرد که روزی استاد دانشگاه شود، تا اینکه در 1957 مارلین را سر یکی از کلاسهای تاریخ فرهنگ امریکا در دانشگاه هاروارد میبیند.

مارلین هم از مادر خانه دارش بیزار بود و آرزو داشت پزشک شود. او بعد از آشنایی با جیمز، وقتی میفهمد خیلیها با او رفتار نژادپرستانه دارند، بلافاصله احساس نزدیکیای با جیمز میکند و رابطه آنها آغاز میشود.

مارلین بعد از بارداری، ازدواج و به دنیا آوردن پسرش همچنان میخواهد به تحصیل ادامه دهد و پزشک شود، اما بعد از دومین بارداری و به دنیا آمدن لیدیا مجبور میشود به مدت هشت سال خانهداری کند.

او بعد از مرگ مادر به خانه پدری میرود و میفهمد که او هم چون مادرش به چیزی جز یک زن خانهدار تبدیل نشده است. برای همین به خانه برمیگردد و خانوادهاش را ترک میکند تا به تحصیلش ادامه دهد.

جیمز اما فکر میکند دلیل این کار مارلین آسیایی بودن او و بچههاست. مارلین چند هفته بعد از ترک خانوادهاش متوجه میشود که برای بار سوم باردار است و ....

رمز و رازی که خواننده رمان دنبال میکند این نیست که آیا دختر گمشده زنده است یا کجا رفته و چطور گم شده است - درواقع ما در صفحه ابتدایی کتاب میفهمیم که او مرده است.

زمانی که پلیس از والدین و از خواهر و برادر دختر گمشده یک سری سوال میپرسد، _ اینکه آیا او در مدرسه دختر محبوبی بود؟ آیا او افسرده بود؟ آیا تا به حال در مورد آسیب زدن به خود صحبت کرده بود!؟_ و اعضای خانواده متوجه میشوند که نمیتوانند به این سوالها جواب صادقانه بدهند، تازه معما آغاز میشود.

برای لینک دانلود نظر بگذارید بررسی میکنیم

 

کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام